Ochranné samolepicí fólie

ve formě tvarových výseků

  • Ochranné samolepicí fólie ve formě tvarových výseků jsou vyrobeny technologií nanášení vodouředitelného akrylátového lepidla na polyolefinovou fóli nebo silikonového lepidla na PET fólii.
  • Ochranné samolepicí fólie ve formě tvarových výseků jsou stabilizovány proti UV- záření s dobou expirace minimálně 6 měsíců od doby aplikace. Použité lepidlo je navrženo tak, aby nezanechávalo stopy na povrchu ani při pozdějším odstraňování fólie.
  • Ochranné samolepicí fólie ve formě tvarových výseků jsou použitelné pro lesklé povrchy a povrchy laminované dekorativní plastovou fólií.
  • Ochranné samolepicí fólie ve formě tvarových výseků jsou vhodné pro aplikaci zejména v oblasti automobilového průmyslu a elektroniky. Nejčastěji se používají na světlomety a jiné plastové díly v automobilovém průmyslu, na displeje a plastové díly v elektrotechnice.
  • Ochranné samolepicí fólie ve formě tvarových výseků jsou vyráběny na základě výkresové dokumentace předané zákazníkem nebo naším navržením tvaru výseku dle dodaného dílce. Formátové dílce jsou naskládané na manipulační podložce v sadách po 10. kusech bez použití separačního silikonovaného papíru. Tento princip vede k podstatné úspoře materiálových nákladů. V přípravném procesu jsme schopni zákazníkovi na místě určit umístění úchytných terčíků tak, aby celý proces aplikace byl maximálně efektivní.
i

Technický list

i

Bezpečnostní list

i

Prohlášení o shodě